Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti
Taška TER 4269 Opt Tílko TER 4237 Opt TER 4123 Opt TER 4417 Opt Foták2 Kartičky
Tílko motýl

Tílko motýl

Motýl z kolekce LiveTHEDay by Kaira . "Motýl je pro mě symbol transformace, představuje pro mě energii a svobodu. Když si představím Filantii jako zemi, vidím nekonečný prostor s motýly. Filantia znamená neobjevenou zemi a motýl do ní patří. Nosím motýla i na svojí kůži, protože mi symbolizuje touhu vymanit se a nebýt nesvobodný," popsala Kaira.

Kaira má na fotografii velikost S

Popis: černé tílko, značka Triumph, 95% bavlna, 5% elastan

Ohromně slušivé a šik, kvalitní, nemačkavé. Doporučujeme objednat vaší standardní velikost případně o číslo větší

Produkt je možné objednat ve větším množství a v různých velikostech. Rádi vám tričko dodáme ve stylové černé tašce LiveTHEDay, kterou můžete zakoupit zde. Po odeslání vaší objednávky dostanete emailem potvrzení včetně instrukcí k provedení platby, kterou si dovolujeme požadovat předem formou bankovního převodu na účet nadačního fondu - 26810300/5500. To nám dá jistotu, že naše zboží opravdu chcete a myslíte to s vaší objednávkou vážně. Při objednávce uvádějte v poznámce svoje jméno, abychom platbu správně přiřadili k vaší objednávce. Uvedená cena je včetně poštovného. V případě větší objednávky může být navýšena cena poštovného, o tom vás budeme případně informovat. 

Zboží doručujeme v rozmezí 1 - 10 dnů a to z toho důvodu, že trička máme naskladněná jen v omezeném počtu a jejich výrobu dokončujeme na základě aktuálních objednávek. Děkujeme za pochopení

Těší nás, že se vám tento produkt líbí a objednáte si jej pro sebe anebo jako dárek.

Děkujeme!

 

velikost
počet
cena/kus Luxusní tílko / 500 CZK