Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti
Kobra (1) Taška TER 4295 Opt TER 3857 Opt IMG 20200913 WA0004 TER 4417 Opt Fotáklady1 Kartičky
Tričko LiveTHEDay

Tričko LiveTHEDay

Tričko z kolekce LiveTHEDay by Kaira. "Ruka punk beze slov sděluje, co si myslím, ale o čem, to je už moje soukromá věc. Ano, mám někdy stavy, kdy chci křičet, bouřit se, nebo zcela letargicky a v klidu vyjádřit, že ........ asi tak. S džínami a do černého saka vypadá toto tričko fantasticky, můžete jej nosit do práce i na byznys schůzky:-)"

Kaira má na fotografii velikost S

Popis: bílé tričko s výstřihem do V, značka Stedman, 100% bavlna

Ohromně slušivé a šik, kvalitní, nemačkavé. Doporučujeme objednat vaší standardní velikost 

Produkt je možné objednat ve větším množství a v různých velikostech. Rádi vám tričko dodáme ve stylové černé tašce LiveTHEDay, kterou můžete zakoupit zde. Po odeslání vaší objednávky dostanete emailem potvrzení včetně instrukcí k provedení platby, kterou si dovolujeme požadovat předem formou bankovního převodu na účet nadačního fondu - 26810300/5500. To nám dá jistotu, že naše zboží opravdu chcete a myslíte to s vaší objednávkou vážně. Při objednávce uvádějte v poznámce svoje jméno, abychom platbu správně přiřadili k vaší objednávce. K celkové částce vaší objednávky je nutné připočítat 100 CZK za dopravu ( a proto si dovolíme dát vám ke zvážení, zda v rámci nákladů na dopravu nebude fajn objednat ještě další zboží z naší kolekce LiveTHEDay)

Zboží doručujeme v rozmezí 10 - 14 dnů a to z toho důvodu, že trička máme naskladněná jen v omezeném počtu a jejich výrobu dokončujeme na základě aktuálních objednávek. Děkujeme za pochopení

Těší nás, že se vám tento produkt líbí a objednáte si jej pro sebe anebo jako dárek.

Děkujeme!

velikost
počet
cena/kus Náš favorit / 550 CZK