Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti. Filantia = filantropie ( láska k člověku) + Arkadia ( bájná země prostá všech intrik)

Sdílejte svůj příběh v důvěrném a anonymním režimu

Nechápete, co se děje, a nejste si jistí. Máte pocit, že s Vámi někdo manipuluje? Kladete si sami sobě otázku, zda jste se nestali obětí šikany? Čelíte přímým formám bossingu nebo mobbingu?

Přejete si s námi sdílet Vaše příběhy a my si Vaší důvěry vážíme. Také si uvědomujeme, že je to pro Vás těžké. Sdělujete věci citlivé, osobní, vystupujete z komfortní zóny. Nabízíme Vám proto službu anonymní schránky, jejímž prostřednictvím s námi můžete komunikovat v bezpečí. 

 

Co můžete dělat, když:

Se potřebujete poradit a nahlédnout na svoji situaci věcně, konstruktivně? 
Chcete pochopit, jestli stav věcí, ve kterém se nacházíte, je v pořádku?
Se ptáte sami sebe: je to můj subjektivní pocit anebo se to skutečně děje?
Nemáte dostatečný odstup od dané problematiky, protože se to týká přímo Vás? 
Se dlouhodobě cítíte zmateně, unaveně, frustrovaně a vyčerpaně? 
Nemáte energii?
Netěšíte se do práce, kterou jste dříve měli tolik rádi? 
Pracujete více nežli před tím, ale jakoby se svět kolem Vás zúžil pouze na vidění Vašich chyb, často údajných chyb a nedostatků? 
Jste vmanipulování do cyklu pocitu sebeobviňování a strachu?
Nechcete zatěžovat partnera ani přátele, co když Vás nepochopí?
Nechcete zatěžovat kolegy, kteří, zdá se Vám, se už od Vás trochu odtahují?Hůře spíte a jste podráždění? 

Udělejte první krok k tomu, abyste si pomohli. Napište si, co prožíváte, co cítíte. Napište si to jen pro sebe, jelikož psaní je psychoterapie. Pomůže Vám formulovat Vaše myšlenky, pocity a budete se v nich umět lépe orientovat. Nahlédnete na svoji situaci z odstupu. A můžete to také sdílet s námi. Filantia existuje pro lidi, jako jste Vy, s cílem podpořit a pomáhat těm, kteří v dané chvíli čelí nebo se potýkají s následky bossingu a/nebo mobbingu na pracovišti. Nepotřebujeme vědět, kdo jste, kde bydlíte, kde pracujete – nepotřebujeme o Vás vědět vůbec nic. Ale chceme Vám pomoci, pokud můžeme. Můžeme Vám nabídnout ucho, které naslouchá bez předsudků. Můžeme Vás podpořit radou ve Vaší situaci. Můžeme Vám pomoci pochopit, co se děje. Poskytnout Vám způsoby, jak zlepšit Vaši situaci. Pomoci Vám zkoumat možnosti, které máte – a po celou dobu můžete zůstat v naprosté anonymitě.

Pokud s námi chcete komunikovat v důvěrném a anonymním režimu, vytvořte si e-mailovou adresu gmail/hotmail apod. a jejím prostřednictvím s námi komunikujte. E-mailová adresa, kterou si zvolíte jako kontaktní pro další komunikaci s Filantií, Vám poskytne dostatečný, neodhalitelný profil, například: yhtr423@gmail.com

Pro vstup do anonymní schránky klikněte zde