Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti. Filantia = filantropie ( láska k člověku) + Arkadia ( bájná země prostá všech intrik)

Registrace na společensko sportovní a především zábavnou událost It's happening

Přijďte mezi nás
MLUV'N'MOVE
Máte rádi pohyb a bezpečné vztahy na pracovišti? Tak to si zamilujete i naše sportovně - společenské setkání, kde se můžete hýbat, povídat, seznamovat se, vzdělávat se... A všechno můžete dělat zvlášť i dohromady, je to jen na vás!
CO VÁS ČEKÁ?
🚴‍♀️ Spinningový maraton se spoluzakladateli Filantia Julií Růžičkovou a Jiřím Devátem. 
📚 Spousta informací ohledně šikany na pracovišti
🙋‍♀️🙋 Setkání s "přeživšími", tedy s těmi, kteří to zažili

➕ setkání s odborníky
👚👕 Představení unikátní kolekce triček #dejeseto (a v nich můžete rovnou na kolo 😉)
Registrace na IT'S HAPPENING 
Pokud pojedete s námi spinning, je nutné si registrovat kolo a to proveďte na na odkazu ZDE - REGISTRACE JÍZDY
Pokud nás chcete podpořit svojí osobní účastí, ale rozhodnete se spinning jízdu jen sledovat, registrujte se na odkazu ZDE - POTVRZENÍ ÚČASTI
 - pro každého účastníka máme dárek a budeme mít připravené i občerstvení. vědět předem počet návštěvníků nám velmi pomůže - 
V neposlední řadě si můžete již nyní objednat tričko ve vaší velikosti, abychom zajistili, že ho pro vás budeme mít s požadovaným motivem připravené k osobnímu vyzvednutí. rezervovat tričko si můžete na odkazu ZDE - OBJEDNÁVKA TRIČKA
Místo konání události It's happening?
Fitcentrum R5, Růžová 5, Praha 1
 

Získané prostředky z prodeje triček a ze vstupních poplatků podpoří rozvoj bezplatné služby Svépomocná vztahová skupina Filantia a podcastového pořadu MLUV.

Příspěvek na vstupné bez aktivní jízdy spinningu: 200 CZK
Příspěvek za hodinovou jízdu spinningu: 300 CZK
Příspěvek za dvě hodiny jízdy spinningu: 500 CZK
Příspěvek za tři hodiny jízdy - celý maraton: 700 CZK

Účastník spinningu již neplatí příspěvek za vstup. Tričko však není zahrnuto v ceně, možné jej zakoupit i na místě. cena trička je 400 CZK.

Těšíme se na setkání s vámi!. Vaše Filantia

 

Co by Vás ještě mohlo zajímat?  

  • Ano, všichni ve Filantii rádi sportujeme, pohyb nám pomáhal a pomáhá odbourávat stres a v neposlední řadě při kolektivním sportu podporuje mezilidské vztahy. Proto pořádáme také sportovní událost, nazvanou “It's Happening - Děje se to”. Uskuteční se 9. dubna od 13:00 hodin, ve fitness centru R5, Růžová 5 na Praze 1. Součástí bude také jízda na spinningovém kole, ale přijít se za námi podívat může kdokoliv. Je to příležitost se setkat, mluvit o tématu, zasmát se a pro zájemce i zasportovat si. Vstup na It's happening je zpoplatněný a výtěžek této sbírky podpoří projekty Filantie.

  • K této příležitosti vznikla i unikátní kolekce triček s hlavním motivem #dejeseto a s fotkami z knihy Bossing na jehlách. Koupí trička lidé podpoří rozvoj svépomocné vztahové skupiny, která se věnuje nejen psychologické pomoci obětem šikany. Také tím podpoří rozvoj dalších aktivit Nadačního fondu Filantia, jako např. podcasty s příběhy obětí šikany, vzdělávací materiály, rozvoj projektu Bezpečné vztahy na pracovišti a další.

  • Apelujeme na celou veřejnost, pracovní týmy, kolektivy, sportovní kluby, i jednotlivce, aby se v měsíci dubnu rozpohybovali, sdíleli svoje fotografie, ideálně v našich tričkách, při pohybu s hastagem #dejeseto a #mluvnmove. "Šikana je vážné téma. Cílená šikana poškozuje jednotlivce nejen na zdraví, ale i ekonomicky, a je-li dlouhodobá, může přivodit vážná traumata. Jde o závažné téma, které akcentujeme prostřednictvím kampaně MLUV‘N‘MOVE, abychom upozornili na to, jak důležité je pečovat o svou psychickou i fyzickou kondici, která pak pomáhá odolávat stresu. Přejeme si, aby lidi kampaň bavila, a vyzýváme je: uzavřeme společně zimní lenošení a otevřeme aktivní jaro a plavkovou sezonu," vysvětluje Julie Růžičková.

Fitness Centrum Růžová 5, Praha 1, kontaktní údaje zde

 

        

Julie Růžičková, Jiří Devát - spoluzakladatelé Filantie, mnohaletí přátelé, bývalí kolegové, a nově také lektoři spanilé jízdy na události It's happening :-)

Pokud vám záleží na rozvoji bezpečných vztahů na pracovišti a osudy obětí vám nejsou lhostejné, podpořte nadaci jakýmkoliv způsobem buďto jednorázově:

  • Zaregistrujte se k účasti na happeningu dne 9.4. 2022 od 13-19:00h (registrace bude zahájena 1. března)
  • Kupte si tričko #dejeseto nebo knihu Bossing na jehlách (předprodej triček je zahájen, tričko si lze objednat ZDE) 
  • Přispějte libovolnou částkou na účet 26810300/5500 se zprávou pro příjemce MLUVNMOVE nebo DEJESETO nebo jakékoliv slovo podpory

Nebo se staňte našimi partnery a ukažte, že je společenská odpovědnost i vaší prioritou. O více informací k partnerství si napište na: NikolDanosova@filantia.cz nebo DominikaDanosova@filantia.cz .       

Podpořit nás můžete i jakkoliv nefinančně nabídkou svých služeb a produktů.

Těšíme se na setkání s vámi a děkujeme, že s námi pomáháte budovat kulturu respektu a rozvíjet pracoviště s bezpečnými vztahy.

Vaše Filantia