Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti. Filantia = filantropie ( láska k člověku) + Arkadia ( bájná země prostá všech intrik)

Náš tým

Když mluvíme o Filantii, tak vždy v první osobě množného čísla. MY. Jsme tým a každý, kdo s námi spolupracuje, má svůj vlastní příběh, má chuť pomáhat druhým, ohromnou vůli měnit věci k lepšímu.

Dominika Danosová - Idea Maker

Dominika je tvořivá, velmi inspirativní, při práci správně umanutá žena. Ve Filantii vymýšlí kampaně, pořádá setkání s dárci a protože je organizačně velmi šikovná, organizuje takřka všechno. Píše a rozesílá tiskové zprávy, takže je i PR manažerka, ale více se cítí být ideovým tvůrcem. Natáčí videa, umí toho hodně a je spokojená, když jí její práce dává smysl. 

DominikaDanosova@filantia.cz 

Nikol Danosová - Idea Maker

Nikol je zkušená a nadšená evenťačka a milovnice českého jazyka. Má výborné organizační schopnosti a vytváření a udržování dobrých vztahů jí naplňuje. Vyzná se v tvorbě web contentu, umí předávat informace srozumitelně a když má prostor pro realizaci svých nápadů, je šťastná. A my jsme ve Filantii šťastní, že jí ten prostor můžeme poskytnout. 

NikolDanosova@filantia.cz 

Marcel Martin - koordinátor

Marcel je současně i filozofickým rádcem Filantie. Pomohl postavit službu Svépomocné vztahové skupiny, ve které dnes aktivně vypomáhá jako expertní dobrovolník.

MarcelMartin@filantia.cz   

Blanka Loužecká - účetní

Blanka pomáhá Filantii s dohledem nad tím, aby naše finanční záležitosti byly v pořádku: dary, platby, příjmy. Blanka nás všechny inspiruje svojí energií, pozitivní náladou a neutuchající cestovatelskou aktivitou.