Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti. Filantia = filantropie ( láska k člověku) + Arkadia ( bájná země prostá všech intrik)

Partneři Filantia

Nic nikdo nezvládne sám. My ani nechceme být sami, potřebujeme partnery, kteří jsou podobně jako my, srdcaři. Věříte, že když je vůle, že lze dosáhnout i toho, od čeho vás ostatní odrazují? Myslíte pozitivně a víte, že dobrá energie se vám vrátí? Rádi pracujete  a nacházíte se ve fázi sebeuplatnění anebo k ní směřujete?  Někde na půli cesty stojí sociální vazby – sounáležitost, respekt a uznání, a to je prostor, kde chce být nápomocna Filantia. Buďte u toho, přidejte se k nám.

Kudy z nudy

Kudy z nudy je fenomenální portál, který nabízí ty nejlepší tipy na to, jak trávit čas. Děkujeme za podporu a prezentaci aktivit Filantie. I my organizujeme setkání s veřejností, společenské a sportovní a vzdělávací akce a jsme rádi, když to lidi s námi baví:-). 

 

Jsme úspěšní

Uzavřeli jsme spolupráci s mediální skupinou JSME ÚSPĚŠNÍ, která je oficiálním partnerem Miss České republiky a Muže roku. Tato platforma přináší zajímavé zprávy o úspěšných projektech a inspirativních osobnostech. Na českém internetu působí od roku 2006.


Bison & Rose, s.r.o.

Už se vám také stalo, že jste si s někým po krátkém seznámení navzájem dokončovali věty a téměř si četli myšlenky? Říká se tomu třeba splynutí duší. A Filantia takhle splynula s výjimečnou agenturou Bison & Rose, s.r.o.

Spojila nás spolupráce při projektu Young Lions competition. Kreativní tandem dvou dam, Iva a Zuzana pro Filantii vytvořil návrh kampaně a nezůstalo jen u toho. Téma vztahové kultury, které se Filantia věnuje, oslovilo nejen autorky vítězného návrhu kampaně, ale i jejich kolegy a my jsme díky tomu získali profesionálního partnera, který nám pomáhá s propagací, medializací, tvorbou projektů, realizací kampaní a přemýšlením!

Vůle měnit věci k lepšímu sama o sobě nemusí stačit a my jsme moc rádi, že se můžeme opřít o profesionální kreativce a mediální experty. 

Hlavní město Praha

Hlavní město Praha je partnerem kampaně Stop šikaně, která se vztahuje k mezinárodnímu dni OSN - Den pracoviště jako dnem určeným pro zlepšování vztahů na pracovišti, přátelství a osobní rozvoje - 30.4.

Také jsme získali záštitu hlavního města Prahy pro projekt Svépomocných skupin.

Press21

Mediální odborná platforma Press21, zaměřená na vydavatelskou, publikační činnost a marketingové poradenství především pro oblast retail segmentu, nám poskytla záštitu. 

Decision 21

Co pro nás představuje Partnerství? vztah, ve kterém sdílíme stejné hodnoty.  V našem případě respekt, úcta, a demokratický přístup k jedinci, ke skupině, k celku.
S Decision 21 jsme navázali spolupráci od samého začátku existence našeho fondu. A jejich pomoc byla pro nás moc cenná. Tak poznáte přátele, že se Vás ujmou a podpoří Vás, když jste ještě "nobody". 

 

Idea Delivery Lab

Spolupráce s Idea Delivery Lab byla pro Filantii jasná volba. Moderní pracoviště, které využíváme pro společné setkávání fondu, pro presenční Svépomocné vztahové skupiny, pro školení a semináře, má v DNA důraz na vztahovou kulturu.

IDL je podobně jako Filantia poháněn hlubokou touhou vytvořit pozitivní, spolupracující a flexibilní kulturní prostor podporující pozitivní vztahy. 

Asociace společenské odpovědnosti

Jsme členy Asociace společenské odpovědnosti a jsme za to rádi. Potkali jsme zde velmi pracovité, svojí prací nadšené lidi, kteří srší nápady a jejich energie a zápal pro věc je ohromující. 

Sdílíme stejnou vizi. Chceme společně dosahovat pozitivních změn. 

 

JCDecaux

Je hezké, když děláte hodně práce, ale je důležité, aby byla vaše práce vidět. Aby o vás lidé věděli. A pak můžeme lépe komunikovat a dělat ještě víc práce. A díky JCDecaux jsme vidět. Děkujeme !!!! 

Mnoho světů

Dobrovolnický kolektiv  MNOHO SVĚTŮ v Jilemnici je jednou z těch platforem, která má sílu zaujmout tématem, provokovat k zamyšlení, motivovat k aktivitě. Jejich hlavní činnost spočívá v podpoře ekologických i lidskoprávních věcí a proto podporují snahu o férové a důstojné podmínky nejen na pracovištích. Spolupracujeme s nimi rádi. Také provokujeme, chceme motivovat lidi k zamyšlení a k pozitivním změnám.

 

Plicka and Partners

Vztahová kultura na pracovištích, které se věnuje Filantia, bohužel bývá někdy i provázena porušováním pracovně právních předpisů. Řešení takových sporů je velmi citlivé. Jde o oblast, která vyžaduje odborný a kompetentní vhled. Spolupráce s advokátní kanceláří PLICKA & PARTNERS, si velmi vážíme. 

Vztahovna

Spolupracujeme s iniciativou Vztahovna. Mimořádný je jejich počin v oblasti nabídky vzdělávání pro „dobrovolníky všeho druhu“, kteří se chtějí angažovat – či se dokonce již nějak angažují – na poli řešení vztahových konfliktů a problémů – mediátory, zprostředkovatele, odboráře, právníky, sociální pracovníky , poradkyně a poradce, atp. … – pro všechny ty, které/kteří by se chtěli angažovat v individuální či skupinové formě poradenství, pomoci a prevence – ať již formou face tu face (tváří v tvář příp. i telenicky).

Design Friendly

Nejhezčí, nejstylovější prostor v Praze, kde můžete pracovat a tvořit, je Design Friendly cup&hub. V klidné ulici Estonská v Praze 10 najdete tak trochu jiný svět. Prostor hubu je designový ráj, navíc s úžasně dobrým občerstvením, pochopitelně taky designovým :-), ano, tady ani zákusek nemá obyčejný vzhled a chuť. 

V tomto krásném prostoru jsme fotili naši první kolekci LiveTHEDay s Kairou. Výjimečné oblečení na výjimečné osobnosti ve výjimečném prostoru = naše rovnice :-)

Klára Nademlýnská

Módní návrhářka Klára Nademlýnská přemýšlí o lidech neustále, tvoří pro své zákaznice mimořádnou módu a musí být empatická a vnímavá. Zajímá jí psychologie lidí, zajímá jí jejich životní styl a ví, že pohodu, klid, komfort, sebevědomí, sebeúctu, výkon i aktivitu podpoří dobrý výběr oblečení. Zaujal jí projekt svépomocných skupin, které chce Filantia provozovat a podpořila naši sbírku. Uvádíme roušky Kláry Nademlýnské, které můžete zakoupit ve Filantia e-shopu. Část výtěžku podpoří sbírku pro svépomocné skupiny. 

Tereza

Úžasná fotografka Tereza Křenová fotí naše módní kolekce LiveTHEDay a strašně nás spolupráce s ní baví, protože nejen skvěle fotí, ale také je moc fajn, pozitivní člověk.

Artax

Grafika, web, výroba triček pro Filantia eshop, rady a porady, s tím vším nám pomáhají v Artaxu. Parta skvělých lidí, které práce baví, nikdy se nemračí a jsou ohromně trpěliví. Protože my něco chceme, vymyslíme si ohromně kreativní nápad, i když skoro neproveditelný a skutečně nikdy v Artaxu neřeknou, že by to snad byla hloupost. Zkrátka když je vůle, tak se všechno podaří. Pracujeme s nimi moc rádi!