Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti. Filantia = filantropie ( láska k člověku) + Arkadia ( bájná země prostá všech intrik)

Vítejte v sérii videí a rozhovorů, které vám pomohou pochopit „problémy se vztahy“ na pracovišti, mohou vás motivovat a především, mohou všem ostatním otevřít oči. Je naším cílem dodávat odvahu všem, kteří šikaně čelí. #dějeseto #časotevřítoči

Doporučujeme: staňte se trvalým odběratelem naší TV Filantia

 

První seriál TV Filantie, pod názvem Vztahová kultura vás postupně seznámí s problematikou vztahů na pracovišti. Moderování se ujal Jiří Devát, předseda správní rady nadačního fondu Filantie, který si s doktorem Pavlem Beněm povídal o vztazích na pracovištích a vztahové patologii. Téma je natolik komplexní, že vznikla celá série rozhovorů. Vyrobeno v produkci WasabiProduction, režie Ivana Křenová

I díky Svépomocné vztahové skupině, která se schází pravidelně každý lichý týden, vždy ve středu, slyšíme příběhy, které zaznamenáváme a pro vás vyprávíme. V podcastech MLUV si povídají moderátorky Domi a Nikol s lidmi, kteří zažili šikanu na pracovišti a našli odvahu sdílet své příběhy. 

V podcastu Kdy, když ne teď si povídá Julie Růžičková se zajímavými osobnostmi, které odhalují své momenty vykročení z komfortní zóny, při čemž tito lidé jsou plní elánu a chuti zkoušet nové věci.