Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti. Filantia = filantropie ( láska k člověku) + Arkadia ( bájná země prostá všech intrik)

Jiný hrníček - podcast s Julií a Kristýnou

jedním z pilířů naší činnosti ve Filantii je osvěta. Mluvíme, sdílíme, vysvětlujeme, a tím dodáváme odvahu druhým. Děkujeme za prostor, podporu a zájem osobnostem, které mají o téma zájem a v rámci svého mediálního vlivu nám umožňují téma komunikovat. Šikana na pracovišti je stále tabu. Pojďme to změnit společně.
Poslechněte si a napište nám, pokud vás povídání zaujalo. Sdílejte nám svůj příběh, uleví se vám.

Překvapilo nás, kolik lidí zaujal rozhovor Julie Růžičkové s paní moderátorkou Kristýnou Léblovou. Odezva je veliká a jasně prokazuje, o jak veliký problém se jedná. Neférové jednání na pracovišti způsobuje trauma, neřešené křivdy a pocit nespravedlnosti trápí oběti šikany třeba i mnoho dalších let. Škody vznikají i zaměstnavatelům, lze je dokonce i vyčíslit. Proč se tím nikdo nezabývá? Proč se stydíme o problému mluvit? Sdílejme naše zkušenosti, pomůžeme tím sobě i druhým. Terapie sdílením je účinná, stejně tak jako terapie psaním. Nebojte se zeptat se o pomoc. 

Děkujeme Novinky.cz za pozvání do podcastu Jiný hrníček. Celý rozhovor si můžete poslechnout zde. 

Napište nám na info@filantia.cz

Přečtěte si víc o službě Svépomocná vztahová skupina Filantia