Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti. Filantia = filantropie ( láska k člověku) + Arkadia ( bájná země prostá všech intrik)

Nadační fond Filantia vyhlašuje první ročník kampaně MLUV‘N‘MOVE

Registrace zahájena

Registrace zahájena. 

Nadační fond Filantia vyhlašuje první ročník kampaně MLUV‘N‘MOVE, která potrvá celý měsíc duben a jejíž součástí bude i oficiální zahájení akce sportovním happeningem s názvem „It’s happening – Děje se to“. Happening se uskuteční 9. dubna ve fitcentru R5 na Praze a bude zahájen ve 13:00 hodin.

Součástí programu je spinning s Julií Růžičkovou, na kterém je dobrovolná účast. Jde o příležitost setkat se společně, seznámit se osobně, popovídat si, zasmát se, zasportovat si, prožít fajn čas s lidmi, kteří zastávají podobné hodnoty. Lidskost, respekt, úcta k sobě i ke druhým lidem.

Speciálně pro tuto příležitost vznikla ve Filantii unikátní kolekce triček. Získané prostředky z prodeje triček a ze vstupních poplatků podpoří rozvoj bezplatné služby Svépomocná vztahová skupina Filantia a podcastového pořadu MLUV.

Příspěvek na vstupné bez aktivní jízdy spinningu: 300 CZK
Příspěvek za hodinovou jízdu spinningu: 300 CZK
Příspěvek za dvě hodiny jízdy spinningu: 500 CZK
Příspěvek za tři hodiny jízdy - celý maraton: 700 CZK

Účastník spinningu již neplatí příspěvek za vstup. Tričko však není zahrnuto v ceně, možné jej zakoupit i na místě. cena trička je 400 CZK.

Registrovat na It's happening se můžete zde. Registrace probíhá online

Těšíme se na setkání s vámi!. Vaše Filantia

Více o kampani si můžete přečíst zde