Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti. Filantia = filantropie ( láska k člověku) + Arkadia ( bájná země prostá všech intrik)

Iniciativa MLUV'N'MOVE získala záštitu hlavního města Prahy

Přijměte naše pozvání na setkání It's happening, 9. dubna ve 13:00 hodin Těšíme se na Vás

Registrujte se zde

Srdečně Vás zveme na setkání IT'S HAPPENING, které se koná 9. dubna od 13:00 hodin. Cílem je setkat se, poznat se, povídat si, užít si prima odpoledne ve společnosti lidí, kteří mají a sdílejí stejné hodnoty. 

9.4. od 13-19.00 se ve Fitcentru R5 (Růžová 5, Praha1) http://www.ruzova5.cz/cs/ uskuteční setkání IT'S HAPPENING. Jde o přátelské setkání všech milovníků dobrých a bezpečných vztahů na pracovišti a všech milovníků pohybu.
🧑‍💼Doražte klidně v pracovním. Trička z unikátní kolekce #dejeseto s fotkami z knihy Bossing na jehlách budou v prodeji přímo na místě.
🕵️Komunikujeme nekompromisně a veřejně téma šikany na pracovišti a nutnosti cíleného zavedení vzdělávání v oblasti firemní vztahové kultury, která je prosta jakýchkoliv patologických jevů.
Pro zájemce jsme připravili také spinning jízdu s Julií Růžičkovou, autorkou knížky Bossing na jehlách. Spinning je zážitková aktivita a nezapomeňte, že v dubnu se slaví také mezinárodní den zdraví. 
Zaregistrujte se k účasti na happeningu dne 9.4. 2022 od 13-19:00h můžete na www.Filantia.cz. 
Veškeré dotazy můžete psát organizátorkám, Nikole a Dominice 

 

Iniciativa MLUV’N’MOVE je základní myšlenkou měsíce dubna, na který připadají dva významné dny - Mezinárodní den zdraví a Mezinárodní den lepších vztahů na pracovišti.

MLUV je výzvou všem obětem šikany, všem svědkům přihlížejícím útrapám svého kolegy, ale také všem statečným manažerům a majitelům firem, kterým záleží na dobrých vztazích na pracovišti, aby začali mluvit. Aby začali komunikovat téma bossingu, mobbingu, staffingu, bullyingu a dalších nežádoucích projevů chování na pracovišti. Aby pečovali nejen o zájmy firmy, ale i o zdraví a bezpečí svých zaměstnanců. Aby netolerovali podobné chování ve svých společnostech a aby mu předcházeli.

MOVE je pak výzvou k pohybu a zároveň rozpohybování. Přiměřený pohyb přispívá k prevenci syndromu vyhoření, zvyšuje výkonnost a zlepšuje náladu. A pokyn k rozpohybování je výzvou všem zkostnatělým a znehybnělým firemním zvyklostem a pravidlům, které už je třeba trochu pozměnit a aktualizovat.

It’s happening - Děje se to,” je setkání přátel dobrých a bezpečných vztahů na pracovišti spojené s pohybem, v tomto případě spinningem.

K této příležitosti vznikla i unikátní kolekce triček s hlavním motivem #dejeseto a s fotkami z knihy Julie Růžičkové a Jiřího Deváta Bossing na jehlách. Koupí trička podpoříte rozvoj svépomocné vztahové skupiny, která se věnuje nejen psychologické pomoci obětem šikany. Také tím podpoříte rozvoj dalších aktivit Nadačního fondu Filantia, jako např. podcasty s příběhy obětí šikany, vzdělávací materiály, rozvoj projektu Bezpečné vztahy na pracovišti a další.

Pokud vám záleží na rozvoji bezpečných vztahů na pracovišti a osudy obětí vám nejsou lhostejné, podpořte nadaci jakýmkoliv způsobem buďto jednorázově:

  • Zaregistrujte se k účasti na happeningu dne 9.4. 2022 od 13-19:00h 
  • Kupte si tričko #dejeseto nebo knihu Bossing na jehlách (předprodej triček bude zahájen 1. března) 
  • Přispějte libovolnou částkou na účet 26810300/5500 se zprávou pro příjemce MLUVNMOVE nebo DEJESETO nebo jakékoliv slovo podpory