Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti. Filantia = filantropie ( láska k člověku) + Arkadia ( bájná země prostá všech intrik)

Přednášky

Objednejte přednášku Filantia

Rádi vysvětlíme účastníkům vašeho setkání vše k tématu Patologické vztahy. Pamatujme, že pokud vztahy na pracovišti nefungují, lidé nepracují, ale věnují se právě špatným vztahům. Vše je o vztazích.

Pokud máte zájem, objednejte si přednášku Filantia. Osobnost přednášejícího navrhneme po dohodě s Vámi. 

Jilemnice 16. září 2021

Přednáška na téma Peklo jménem bossing se uskutečnila v Jilemnici, ve spolupráci se spolkem Mnoho světů. 

Co dělá jednotlivce a organizace úspěšnými. 

Cílem přednášky bylo otevřít prostor pro konstruktivní diskuzi o závažných otázkách a problémech, které tato zlomová doba přináší, a pomoci tak společnosti proměnit současnou krizi v příležitost. Posláním organizátorů je přizvat do debaty odborníky na management, mediaci, psychologii a další obory.

Retail News summit 22.06.2021

Přednáška Jiřího Deváta byla součástí summitu, který se zaměřil na téma Rozvoj a udržitelnost

Mezilidské vztahy – včetně těch pracovních – ovlivňují naše zdraví, ať už psychické či fyzické. Je v zájmu každého zaměstnavatele, aby usiloval o produktivní a tolerantní pracovní prostředí, podpořené rozvojem zdravé firemní kultury. Patologické vztahy a šikana na pracovišti poškozují jak jednotlivce, tak i kolektivy, významně přitom brání dlouhodobé úspěšnosti celé firmy.