Usilujeme o zdravé mezilidské vztahy na pracovišti

Kurzy a semináře

Nadační fond Filantia nabízí vzdělávací kurzy, přednášky a semináře, jejichž prostřednictvím získáte znalosti pravdivé a relevantní o problému, který není v tuto chvíli dostatečně přehledný, nemluví se o něm. Chcete-li řešit patologické jevy, měli byste klást důraz na prevenci. 

Kurzy jsou realizovány prostřednictvím vzdělávacího centra LiveTHEDay s.r.o. Školení realizujeme v prostorách Idea Delivery Lab, v sídle Nadačního fondu Filantia, v Praze 5, Štěfánikova ulice.

Vzdělávací akademie LiveTHEDay - vzdělávání jednotlivců i celých týmů v prostorách IDL 

 

 Vyberte si z nabídky kurzů, seznamte se s profily školitelů a odborných garantů. 

 

Workshopy a přednášky Filantia
Na základě vaší objednávky vás budeme kontaktovat a vyžádáme si více informací. Pro koho je přednáška určena, k jakému má vést cíli, kolik posluchačů bude přítomno a jakou časovou dotaci chcete přednášce věnovat.  Přednášky vedou naše osobnosti: Jiří Devát a Miroslav Škoda Jiří Devát - předseda správní rady Filantia - vedl český a slovenský Microsoft i Cisco Systems, byl v představenstvu Českých aerolinií a SITA. Díky tomu se stal uznávaným lídrem pro rozvoj obchodních strategií nadnárodních společností. Během své kariéry zastával vysoké manažerské pozice, stejně jako podnikal. Zná všechny aspekty fungování jak velkých firem, tak i startupů. Z vlastní zkušenosti. Oceněn jako Osobnost české ekonomiky či Manažer roku. Jiří je velmi inspirující člověk a věnuje se také filantropii, má rád umění. Jeho oblíbenou kapelou jsou The Police, ale přitom jeho diskotéka obsahuje na dva tisíce alb. Z jídel má nejraději valašskou zelňačku, ale sám vaří také francouzskou, marockou i japonskou kuchyni. Jeho pevné názory stojí na širokém poznání světa. A vy s ním můžete strávit jeden celý pracovní den.  Miroslav Škoda - člen správní rady Filantia - je konzultant pro lidské zdroje, komunikaci a marketing. Řídil 11 let rádio Frekvence 1. Jako projektový manažer stál za vznikem Rádia ZET. Na Slovensku se podílel na restrukturalizaci rádia Okey a jeho začlenění do skupiny Lagardere Active Radio International. Vybudoval společnou redakci Frekvence 1 a Evropy 2 a optimalizoval síť regionální redakcí těchto rádií. V roli vedoucího programu nebo dramaturga stojí za desítkami úspěšných pořadů, show a moderátorů. Za více než dvacet let v médiích má bohaté zkušenosti s managementem výrazných až hraničních osobností a s řešením krizových situací.   Naše přednášky PATOLOGICKÉ JEVY V TÝMU - VZNIK, ZVLÁDÁNÍ, PREVENCE ZDRAVÍ A KVALITNÍ ŽIVOT JAK ELIMINOVAT TÝMOVÉ PATOLOGIE DESATERO BEZPEČNÉ FIRMY MOBBING, BOSSING, PSYCHICKÉ NÁSILÍ NÁSILÍ A MOC VRS VÝKON A EFEKTIVITA KOMUNIKACE S AGRESOREM              

Read more
Vztahová patologie - základní pojmy
 

Read more
Vzdělávání pro „dobrovolníky všeho druhu“
Chcete pomáhat, zapojit se a angažovat se? Nabízíme vzdělávání, které vás na tuto roli připraví.  Chcete se stát vedoucím vztahové skupiny? Chcete pomáhat Filantii vést semináře? Chcete se věnovat mediaci?  Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře.  Pro koho je tato nabídka vzdělávání vhodná? pro „dobrovolníky všeho druhu“, kteří se chtějí angažovat – či se dokonce již nějak angažují – na poli řešení vztahových konfliktů a problémů – mediátory, zprostředkovatele, odboráře, právníky, sociální pracovníky , poradkyně a poradce, atp. … – pro všechny ty, které/kteří by se chtěli angažovat v individuální či skupinové formě poradenství, pomoci a prevence – ať již formou face tu face (tváří v tvář příp. i telenicky)  Odborným garantem vzdělávání je PhDr. Pavel Beňo. Rozhovor s Pavlem Beňem, který poskytl Filantii, si můžete přečíst zde. 

Read more